Pioniri “Slobode” šampioni Zapadne Srbije

“Sloboda” – “Presing” PO 6-0 (3-0)

Užice. Stadion: Gradski. Gledalaca: oko 700. Strelci: 1-0 Jovan Mitrović u 6, 2-0 Jovan Mitrović u 36, 3-0 Petar Šopalović u 38, 4-0 Marko Borčić u 43, 5-0 Jovan Mitrović u 47, 6-0 Jovan Mitrović u 60. minutu. Opomene igračima (žuti kartoni): Sloboda – , Presing – . Isključeni igrači: Sloboda – , Presing – . Glavni sudija: Nenad Đorđević (Guča). Pomoćne sudije: Ilija Novaković (Guča), Željko Šolajić (Ivanjica). Delegat: Tomislav Savić (Ivanjica)

“Sloboda”: Lazar Šišić (od 60. minuta Lazar Radojičić), Marko Radojević (od 47. minuta Đorđe Divac), Nemanja Laketić, Strahinja Tomašević, Petar Krstović, Mića Reljić, Savo Rašković (od 69. minuta Matija Lukić), Jovan Mitrović (od 65. minuta Branko Nikolić), Dušan Vrbić (od 51. minuta Aleksandar Tripković), Marko Borčić (od 70. minuta Nemanja Radojičić), Petar Šopalović (od 55. minuta Pavle Joksović). Trener: Nemanja Blagojević Roma.

“Presing”: Stefan Martić, Ramiz Alijević (od 67. minuta David Žuržić), Ivan Petrović (od 54. minuta Bogdan Stanković), Ilija Đorđević, Ivan Rakočević, Dušan Milutinović (od 46. minuta Danilo Bačić), Mario Sokolović (od 62. minuta Stefan Milovanović), Uroš Perić (od 58. minuta Veljko Bogićević), Mateja Janković (od 70. minuta Vuk Lučić), Stefan Pujkilović, Marko Cvijić (od 65. minuta Vuk Đorđević). Trener: Ivan Nikolić.

Igrač utakmice: Jovan Mitrović (“Sloboda”)

Mladi fudbaleri “Slobode” lako i zasluženo su savladali vršnjake iz Požarevca. Oni su očekivano, ali iznenađujuće ubedljivo savladali vršnjake iz Požarevca rezultatom 6-0. Pogledajte golove i najbolji priliku gostujućih igrača, dodelu pehara i slavlje u svlačionici, kao i nekoliko fotografija u svlačionici.