Ubedljiv poraz “Slobode”

Bežanija – Sloboda 4-0 (3-0)

Beograd. Stadion: Bežanije. Gledalaca: oko 300. Glavni sudija: Đorđe Maksimović (Inđija). Pomoćne sudije: Miloje Milićević (Prokuplje), Vladimir Đurković (Leskovac). Delegat: Dragan Stoiljković (Leskovac). Žuti kartoni: Bežanija: -, Sloboda -. Crveni kartoni: Bežanija -, Sloboda -. Strelci: 1-0 Nikola Milošević u 1. minutu, 2-0 Nikola Lekić u 33. minutu (k. u.), 3-0 Nikola Lekić 42. minut (k. u.), 4-0 Damjan Gojkov u 68. minutu.

Bežanija: Milovan Lekić, Uroš Stojanović, Stefan Filipović, Marko Milić, Goran Smiljanić, Filip Osman (Aleksandar Busnić), Aleksandar Desančić (Dejan Babić), Damjan Gojkov (Šon), Marko Jeremić, Nikola Milošević, Nikola Lekić. Trener: Milija Žižić.

Sloboda: Uroš Đurić, Sreten Atanacković, Igor Krmar, Rade Glišović, Miloš Nikolić, Aleksandar Janković Ognjen Peličić (Darko Stanojević), Balša Peličić, Aleksandar Janković, Milan Perić (Dejan Đorđević), Nikola Nešović (Nemanja Plećić). Trener: Predrag Ristanović.

Cim je glavni arbitar oznacio pocetak meca domacin je udarcem iz daljine poveo sa 1-0 golom Nikole Milosevica. Sudija iz Indjije je u 33. kao i u 42. minutu pokazivao na kreč u korist domacina a hladnokrvni Nikola Lekić je rutinski odradio laksi deo posla u oba navrata. Tako se na odmor otislo sa visokih 3-0. Tačku na konačan rezultat postavlja Damjan Gojkov sredinom drugog poluvremena i tako Bežaniji donosi prve bodove u šampionatu dok je Sloboda posle pobede u prvom kolu doživela ubedljiv poraz.